Zmieniliśmy nazwę marki E-grit na Blast Grit, aby zapoznać się z aktualną ofertą przejdź na: www.BlastGrit.pl

logo dark - Cennik

Granulat szklany E-grit najlepszy do czyszczenia – nasz cennik

Potrzebne Państwu najlepsze ścierniwo szklane do metalu? Poszukują Państwo wszechstronnego, innowacyjnego produktu o doskonałych właściwościach? E-grit to profesjonalne ścierniwo umożliwiające szkiełkowanie aluminium, stali, metali szlachetnych, betonu, kamienia, szkła, drewna i wielu innych materiałów.

Ile kosztuje granulat szklany E-grit?

Ile kosztuje granulat szklany E-grit? Cena zależy przede wszystkim od wybranej frakcji i zamawianej ilości. Klientom składającym duże zamówienia oferujemy atrakcyjne rabaty. Jesteśmy w stanie wyprodukować granulat szklany do piaskowania o precyzyjnie określonej wielkości ziaren. 

Szanowni Państwo

W ostatnim czasie zaszły znaczące zmiany dotyczące kosztów produkcji w naszej branży. W szybkim tempie wzrosły koszty pracy, energii oraz usług transportowych świadczonych przez firmy zewnętrzne. Przez ostatnie miesiące staraliśmy się utrzymać ceny naszych produktów, niestety czynniki zewnętrzne wymusiły na nas weryfikację kosztów i opracowanie nowego cennika. Zapewniamy Państwa, że dokonaliśmy szeregu analiz oraz działań wewnętrznych na rzecz optymalizacji produkcji oraz podnoszenia jakości produktów.

Mimo wielu konkretnych działań i wprowadzonych technologii, wdrożenie nowego cennika jest niezbędne dla utrzymania produkcji na rentownym poziomie. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem oraz mamy nadzieję, iż zrozumieją Państwo nowe warunki cenowe, które pozwolą na dalszy rozwój współpracy w nadchodzącym czasie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym cennikiem oraz do współpracy!

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!